برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

درباره من بدانید

رشته و زمینه فعالیت اصلی من مدیریت جهانگردی و مترجمی زبان هستش. از سال ۸۸ به مدت ۳ سال در فارکس یا همان تجارت الکترونیک تجربه کسب کردم و کم کم با دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) آشنا و به آن علاقه مند شدم. سعی کردم تا جایی که میشود اطلاعات خودم را در این زمینه بالا ببرم، چرا که متوجه شدم دنیای دیجیتال و بازاریابی دیجیتال چقدر میتونه در زمینه گردشگری به من کمک کنه و امروزه شاهد استارتاپ های موفق در زمینه گردشگری هستیم. کار خود را با استارتاپ ها و آژانس های هواپیمایی شروع کردم، تا اینکه تصمیم گرفتم با پیشرفت و گسترده شدن دنیای دیجیتال در زمینه های مختلف نیز این شیوه نوین و فوق العاده را به کار بگیرم. اکنون به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ و مشاور کسب و کار در شرکت ها و موسسات مشغول هستم و همچنین کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ برگزار میکنم.

از سال ۹۴ استارتاپ هایی را شروع کردیم, تعدادی از این استارتاپ ها نیمه تمام ماند و تعدادی به پایان رسید که یکی از موفق ترین آنها سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45 است. این سایت بزرگترین و قوی ترین سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی است که از طریق آن می توانید هر جایی که باشید از طریق اینترنت انگلیسی را سریع و آسان و آنلاین بیاموزید. این سایت به زبان‌های مختلفی قابل ترجمه است و هم اکنون به جز ایران کشورهای ترکیه, تایلند, ویتنام, مالزی و اندونزی از این سایت برای تقویت زبان خود استفاده می کنند.


راه اندازی استارتاپ ها با توجه به مزیت های دنیای دیجیتال خیلی ساده شده و روز به روز شاهد این هستیم که تعداد آنها به سرعت بالا میرود اما بدون یک مارکتینگ پلن درست استارتاپ شما موفق نخواهد شد. به شما هم پیشنهاد میکنم اگر میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید یا اینکه به توسعه کسب و کارخود بپردازید، بهتر است وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوید. من سامان گرامی، شما را با این دنیای بی انتها آشنا میکنم تا ببینید چقدر راحت میتوانید کسب درآمد داشته باشید. یادتان باشد ‘’فقط کافیست بخواهید’’

هدف اصلی

دنیای دیجیتال بسیار گسترده و بی انتها هستش و هر روز هم شاهد پیشرفت سریع آن هستیم، که از نمونه واضح آن میتوان به شبکه اجتماعی (اینستاگرام) اشاره کرد. اما قبل از همه چیز باید درمورد مزیت ها و مشکلات دیجیتال مارکتینگ اطلاعات کافی داشته باشیم، چرا که در این مجازی لذت بخش و دوست داشتنی همه چیز همیشه آنظور مه میخواهید پیش نمیرود و شما با چالش های بسیاری رو به رو خواهید شد، اما با آموزش های دیجیتال مارکتینگ و اطلاعاتی که در این سایت به شما خواهم داد شما را کاملا آگاه و متخصص دیجیتال مارکتینگ خواهم کرد. هدف اصلی من هم همین است که دانش و اطلاعات خودم را با شما به اشتراک بگذارم و از شما هم میخواهم تا شما هم این اطلاعات را به دوستان خود انتقال دهید تا بتوانیم با هم یاد بگیریم و با هم پیشرفت کنیم. شما هم اگه مطالب خوبی دارید با من به اشتراک بگذارید تا به نام خودتان داخل سایت بگذارم تا دیگران استفاده کنند.

هدف از کارگاه آموزشی

۱- رفع باور های غلط که سوشیال مارکتینگ

۲ – نحوه فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی

۳- یادگیری تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار ها

۴- یادگیری انواع محتواو تشخیص نوع محتوا برای شبکه های مختلف

۵- آشنایی با ایمیل مارکتینگو روابط عمومی آنلاین و کلیه موارد حوزه دیجیتال

۶- آشنایی با PPC و انواع تبلیغات

۷- بازاریابی محتوا

۸- بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی وابسته

۹- ایمیل مارکتینگ و روابط عمومی آنلاین

تخصص های من:

مشاوره کسب و کار

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سوشیال مدیا مارکتینگ

کمپین های تبلیغاتی مبتنی بر وب و سوشیال مدیا

تبلیغات موثر در اینستاگرام

امنیت اینستاگرام 

مدارک:

 

(Costumer service (Iran Air

Travel agency management

International Tour guide

Marketing & sells

Forex strategy (Meta trader 4) Candle, Averages, MAC

Electronic commerce

BCMS

۲۷۰۰۱

برخی از برندهایی که به من اعتماد کردند: