برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

Ghost Followers چیست؟

سلام به همه دوستان عزیز در این مقاله میخواهم در مورد فالوورهای روح صحبت کنم. احتمالا تا حالا نام فالوورهای روح یا همان ”Ghost Follower” به گوشتان خورده است, اما شاید ندانید که به چه کسانی فالوور روح میگویند و چه تاثیری روی پیج و صفحه ما دارند. در واقع باید گفت فالوورهای روح کاربرانی هستند که وارد یک صفحه در شبکه اجتماعی می‌شوند و تعدادی صغحه را دنبال می کند. فالوورهای روح غیر فعال هستند و تعاملی با پیج یا صفحه شما ندارند. این فالوورها ممکن است کاربران عادی باشند یا از طریق بد افزارها به وجود آمده اند و قصد صدمه زدن به صفحه یا پیج شما را داشته باشند.

مشکلات فالوور های روح

همان طور که گفتیم این فالوورها  قصد ضربه زدن به پیج و صفحه ما را دارند. ضربه ای که این یوزر ها و کاربران به صفحه ما می زنند، باعث پایین آمدن نرخ تعامل میشود. معمولا فالوورهای روح در تمامی صفحه ها وجود دارند و با حذف آن ها می توان نرخ تعامل را پیج بالا برد و با توجه به الگوریتم های اینستاگرام بیشتر در معرض دید کاربران قرار گرفت.

چگونه فالوور های روح را شناسایی کنم

حالا می خواهیم بدانیم که چطور می توانیم این فالوورهای روح را شناسایی کرده و آنها را حذف کرد. اکانت هایی که شرایط زیر را داشته باشند فالوور روح محسوب می شوند و نرخ تعامل صفحه شما را کاهش می دهند:

  • هیچ دنبال کننده ای ندارند
  • هیچ پستی ندارند
  • تعداد فالوئینگ های آنها نسبت به فالوور هایشان بسیار بالا است
  • تصویر پروفایل ندارند
  • در۳۰روز گذشته هیچ پستی منتشر نکرده اند
  • در نام کاربری شان اعداد و رندوم دیده می شود

چگونه فالوور های روح را حذف کنم

همانطور که گفتیم حذف فالوورهای که باعث بالا رفتن نرخ تعامل پیج صفحه اینستاگرام ما میشود. برای حذف این فالوورها اپ های متعددی وجود دارد که من یکی از آنها را به شما معرفی می کنم. اما باید این نکته را توجه کنید که به هر اپلیکیشنی اعتماد نکنید و یوزرنیم و پسورد خود را به راحتی در اختیار این اپ ها قرار ندهید چرا که ممکن است باعث هک شدن یا Disable شدن صفحه شما شوند، زیرا اکثر این اپلیکیشن ها از طرف اینستاگرام مورد تایید نیستند و غیر رسمی محسوب می شوند. اپلیکیشنی که من پیشنهاد می کنم نامش هست Cleaner که در ادامه نحوه کار با آن را به شما آموزش خواهم داد.

www.mrsingaf.com

ابتدا از طریق تب Followers می‌توانید فالوور ها و دنبال کننده های  خود را مشاهده کنیم. حالا از طریق تب quick select می توانید از انتخاب امکانات سریع اپلیکیشن استفاده کنید تا مراحل راحت تر انجام شود.

www.mrsingaf.com

بعد از باز شدن پنجره ای که مشاهده می کنید. در این قسمت باید گزینه Advance quick select را انتخاب کنید.

www.mrsingaf.com

سپس گزینه Action، را بزنید و در انتها Select ghost followers را انتخاب کنید تا بصورت خودکار فالوئرهای روح را مشخص کنید.

www.mrsingaf.com

حال که فالوئرهای روح مشخص شد، در این مرحله با لمس کردن دکمه Block and unblock این فالووها را از پیج خود حذف کنید. توجه داشته باشید که امکان دارد این فعالیت کمی زمان ببرد.

سخن آخر:

توجه داشته باشید که فالورهای روح ممکن است دوباره وارد پیج شما بشوند و این ممکن است از طریق های متعددی اتفاق می افتد که شما میبایست هر از گاهی دوباره فالوورهای روح خود را حذف کنید تا به نرخ تعامل شما آسیبی نرسد.

یکی از مهمترین عواملی که باعث به وجود آمدن این فالوورها میشود، خرید فالوور های فیک است. بهتر است بدانید چیزی به نام فالوور واقعی وجود ندارد و تمام وعده هایی که فروشنده های فالوور به شما می دهند دروغ است. از طرف دیگر همانطور که گفتیم عواملی چون نرم‌افزارها و بدافزارها ممکن است باعث این اتفاق بشوند، به طوری که ممکن است گاهی حتی دست شما هم نباشد. اکثر صفحه هایی که در اینستاگرام وجود دارند اکثراً حاوی تعداد زیادی فالوور روح هستند که خودشان خبر ندارند و برای حذف آنها نیز اقدامی انجام نمی دهند. حال که شما این مطلب را می دانید می توانید سریع به حذف این فالوورها بپردازید و کیفیت صفحه خود را بالا ببرید. این مقاله را به دوستان خود نیز پیشنهاد کنید تا آنها هم آگاه باشند. از اینکه با من همراه بودید متشکرم. اگر سوال یا احتیاج به کمک داشتید میتوانید روی من به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ حساب کنید.